איך לעשות את השימי בריקודי בטן

מאמר זה הוא הדרכה כיצד לעשות את השימי בריקודי בטן.

השימי הוא מהלך סקסי, מטלטל ירכיים, שנראה נהדר כשעושים אותו נכון. זה יכול לשמש כמהלך פתיחה או כמעבר בין מהלכים. השימי הוא גם דרך טובה להראות את הקימורים שלך, וניתן לעשות זאת עם כל סוג של בגדים שתבחרי ללבוש.

מאמר זה ילמד אותך איך לעשות את השימי בריקודי בטן!

השימי הוא אחד המהלכים הפופולריים והמזוהים ביותר בריקוד בטן. זה גם אחד הקשים ביותר לשליטה. ניתן לעשות את השימי עם כל אחת מהזרועות או בשתי הזרועות.

אחת הדרכים לעשות את השימי היא להחזיק את הידיים לצידך ולנער מצד לצד. זה יכול להיעשות גם עם רול היפ, מה שייתן לו יותר מראה סקסי. דרך נוספת לעשות את השימי היא על ידי החזקת הידיים לפניך וניעורן קדימה ואחורה בתנועה סיבובית. זה יכול להיעשות גם עם רול היפ, מה שייתן לו יותר מראה סקסי.

השימי הוא המהלך הבסיסי ביותר בריקוד בטן והוא משמש לטלטל את הירכיים, הכתפיים ופלג הגוף העליון. את השימי ניתן לעשות עם גב ישר או עם גב מעוגל.

כדי לעשות את השימי אתה צריך להתחיל בעמידה ישרה עם הרגליים ביחד. לאחר מכן קח צעד אחד קדימה וכופף מעט את הברכיים כאשר אתה מעביר את משקלך על רגל אחת. לאחר מכן, הרם את הידיים מעל ראשך תוך כדי סיבוב מצד לצד תוך כדי תנועה קדימה בקו ישר או במעגלים.

השימי הוא צעד הריקוד הפופולרי ביותר בריקודי בטן. זה יכול להיעשות עם או בלי רעלה.

השימי הוא תנועה מצד לצד של הירכיים, הכתפיים והזרועות. הוא משמש לעתים קרובות כדי למשוך תשומת לב מהקהל או כדי למשוך מישהו קרוב יותר אליך על רחבת הריקודים.

השימי הוא מהלך ריקוד הכולל ניעור הגוף מצד לצד, עם מעט תנועת ירכיים. זה נחשב לאחד המהלכים החושניים ביותר בריקוד בטן.

כדי לעשות את השימי, אתה צריך להניח את המשקל שלך על רגל אחת ולהזיז אותו מצד לצד. אתה יכול גם להשתמש בירכיים ובכתפיים ליותר מומנטום.

חשוב לשמור על ברכיים כפופות וגב ישר בעת ביצוע השימי כדי לא להעמיס יותר מדי על הגוף.

מאמר זה עוסק בשימי בריקודי בטן. זוהי תנועה של נדנוד ירכיים אשר נהוגה מאז תחילת המאה ה-20. ניתן להשתמש בשימי כריקוד סולו, או לשלב אותו עם תנועות אחרות כדי ליצור שגרה מורכבת יותר.

המאמר מדבר על

איך לעשות את השימי בריקודי בטן

. יש לו גם מדריך וידאו למי שרוצה ללמוד איך לעשות זאת בעצמו.